Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/ 125um SM, 1m, OS2

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m ... více
Objednací kód: 502710791
Kód výrobce: 1050
Výrobce: OEM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>20 ks)
Cena bez DPH: 147 Kč
Cena s DPH: 178 Kč
Porovnání Oblíbené

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Optický patch kabel Single mode 9/125 OS2
Délka optického patch kabelu Délka 1 m
Typ Kabely
Přesná délka (m) 1
Barva Žlutá
Vlastnost 9/125
LC (M) 1
SC (M) 1